Bang Bang In New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Out Of Control
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Világleírás!

Go down 
SzerzőÜzenet
Heartbreaker
Admin
Heartbreaker


Posts : 91
Join date : 2011. Jun. 01.

Világleírás! Empty
TémanyitásTárgy: Világleírás!   Világleírás! EmptyCsüt. Jún. 02, 2011 2:56 am

Világleírás! 028_6000
2011, New York
Minden amit a filmekben látni lehet. MINDEN. A lábaid előtt hever. Legalábbis ez az elmélet, hiszen ott élsz. New York-ban ahol elméletileg nincsenek határok és az élet csodás. De biztos ez? Csak a vezetékneved miatt megkaphatsz miatt. De biztos, hogy jó ez?
A felső tízezer tagjai között vannak olyanak akik tizenévesek és a legjobb sulikba járnak és mindenük megvan.
Csak le kell menniük a hoteljókből, beszállnia a limuzinba és irány az iskola. Az elit iskola akik csak olyanok kerülnek be akik az Ő rétegükbe tartoznak. Eszükbe se jut keveredni másokkal. De itt vannak a legnagybb botrányok. Hiszen gondold csak végig, ha egy kisvárosban élsz és egy olyan lotyó vagy aki mindenkinek járt már az ágyában az nem sok embert fog érdekelni, viszont, ha a felső tízezerben vagy és mindened a hírnév akkot mát nem lesz olyan egyszerű a történet.

VIP belépővel bárhova bemehetsz. A legjobb szórakozóhely a környéken a "The West". A tulajdonosa nem más mint 'Heartbreaker'. Az igazi nevét senki sem tudja. Viszont jó kis anyagi háttere lehet, ha egy ilyen helyet fel tudott építeni New York-ban. Szeretnéd megtudni az Ő titkát? Vagy csak szeretnél a New York-i elit tinijeivel bulizni? Gyere... várunk...és ha becsöppensz közénk szokd meg , hogy nem érdemes a saját nevedet használnod... így a tiéd lehet a világ is. Hiszen Én csak meg engem. Én vagyok Heartbreaker és azt teszek amit akarok... senki nem fogja tudni, hogy ki is vagyok igazából.
A nevek csak úgy jönnek. A tömeg dönt. Ők adják neked a nevet. Ne feledd... mindig van valami igazságalapja.
Vissza az elejére Go down
https://skysailing.hungarianforum.net
 
Világleírás!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bang Bang In New York :: Welcome To The World :: Welcome-
Ugrás: