Bang Bang In New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Out Of Control
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 The Madcap Girl

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
The Madcap Girl

The Madcap Girl


Posts : 7
Join date : 2011. Jun. 10.

The Madcap Girl Empty
TémanyitásTárgy: The Madcap Girl   The Madcap Girl EmptyPént. Jún. 10, 2011 7:38 pm

The Madcap Girl Friedarose-1[/list]
*The Madcap Girl*

**How I Remember Myself**

-De Stell, olyan rég beszéltünk, emlékszel még? Általánosban találkoztunk utoljára!
-Ha hússzor megkéred, akkor is NEM a válaszom...
-STELLA KÉRLEK KÖNYÖRGÖM! Tudod, mennyire hiányoztál? Istenem, csak beszélgetni szeretnék veled, megismerni... Mesélj magadról
-Nem bánom!
-Imádlak.
-Nem először hallom...


Nos, drága Adam, a legelső, amit tudnom kell, az, hogy NE SZÓLÍTS STELL-nek. A mostani társaságomban Madcap vagyok, itt nem nevezzük egymást az igazi keresztnevünkön. A korunkat sem áruljuk el, de remélem tudod, hogy tizenhét vagyok.
Eddig az életem, mint minden tininek szokásosan telt: bulik, suli, szerelem, bulik, barátok, bulik. Életünk központja a The West szórakozóhely, ahova majd eljöhetsz velem, hisz ha ideköltöztetek...
Miután gimibe mentem, a szüleim egész napos munkát vállaltak utazásokkal, mivel az anyám divatcég vezető, az apám pedig irodai elnök, nem sokat látom Őket, ezért dadám van. Igen, dadám, ne less rám így, mert leütlek. Szóval, a dadám -fejezd be- Krsitin, harminc éves, és tök normális. Szerencsére engedékeny, ezért szabadon mozoghatok a városban. Nincsen megszabva nekem semmi. És addig amíg kaját ad és szeret, én is szeretem. Ő a második anyám.
Hogy vannak e barátaim? Persze, vannak, de csak egy IGAZI van. Liza (Summers), gondolom hallottál már róla, hisz MSN-en mindig megírtam neked a napjaimat... Hülye vagy... Szóval Liza, Ő a West-ben Music Queen, mert isteni a basszusgitár szólója. Illene a dobszólódhoz. Majd dumálj vele. Nagy arc, kb. akkora pofája van, mint nekem. Aranyos vagy, de te is tudod, hogy milyen pofátlan vagyok. Igen, meg flegma, köszönöm a segítséged...
Igen, ellenségem is van, köszönöm hogy rákérdeztél. Elena (McAdam) a neve, vagyis Beauty Princess, legtöbben így hívják, de én Elviselhetetlen majomkirálynőnek szólítanám szívesebben. Idióta liba, buta szőke. Igen, én is az vagyok, de belülről nem!!! A talpnyalói sem különbek... Na, de váltsunk valami vígabb témára, mert hánynom kell. Köszönöm.
Hogy népszerű vagyok-e? Eléggé. Magamat adom, nincs álarcom, és ezért szeretnek az emberek. Magamat adom, na. Pedig soha életemben nem voltam se menő, se népszerű. De változnak az emberek. Habár bunkófalván, ahol eddig laktam, teljesen átlagos volt, hogy hülyék az emberek. Te nem voltál az, megnyugtatlak.
Sajnálom, de több minden nem jut az eszembe. Tarts velem, és megismer.

-Köszi Stell.
-Khm...
-Madcap.
-Tökéletes... Very Happy
-Nekem is lesz majd nevem?
-Majd keresünk egyet!



    ***Fly with Me***


Hosszú hullámos szőke haj veszi körbe az arcomat, amit mindig szabadon hagyok, szeretem, ha a szél kócosra fújja. Vékony, és igazán magas a testalkatom, ami néha jól is jön. Ruhák terén a sötét és a nagyon világos darabokat hordok, köztes állapot nincs.
Mellesleg szemem zöldes kék, bőröm színe halvány kreol. A füleimen 2-2 lyuk van, sok kiegészítőt hordok. Napszemüvegek előnyben! Gyakran húzom ki a szememet.
//Igazi név: Stella Wilde//


Hát, hol is kezdjem?! Nagyszájú vagyok, mindig beszélek, szeretek a középpontban lenni, ha nem így van, akkor bármi hülyeséget megteszek az ügyben. Nem vagyok buta, pedig sokan annak tartanak. Flegmán bánok azokkal, akik megérdemlik, vagy kiérdemelték. Gyakran van, hogy hülyének nézek valakit-ok nélkül. Mondhatjuk, hogy nagyon makacs vagyok, ugyan is a hülyeségem mellett is kiállok. A szerelem messze áll tőlem. Vidám természetű vagyok, mosolygós. Madcap a nevem, vagyis vadóc, ami teljesen illik rám: bulikban, találkozókon sosem tudom, sőt, nem is akarom magamat visszafogni.


    x I wear a mask x
Frieda Rose
Vissza az elejére Go down
Gossip Girl
Admin
Gossip Girl


Posts : 9
Join date : 2011. Jun. 02.

The Madcap Girl Empty
TémanyitásTárgy: Re: The Madcap Girl   The Madcap Girl EmptyPént. Jún. 10, 2011 7:58 pm

Elfodva,

Jó játékot!

GG
Vissza az elejére Go down
 
The Madcap Girl
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gossip Girl iPhone-ja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bang Bang In New York :: Karakter :: Jelentkezés :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: