Bang Bang In New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Out Of Control
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bunny Whit a Gun

Go down 
SzerzőÜzenet
Guest
Vendég




Bunny Whit a Gun  Empty
TémanyitásTárgy: Bunny Whit a Gun    Bunny Whit a Gun  EmptySzomb. Jún. 11, 2011 12:44 am

Bunny Whit a Gun  Nkk5qretvch50vx36wfk
*Bunny Whit a Gun*

**How I Remember Myself**
2001. március

Én Kicsi Naplócskám!

Ma nagyon furcsa dolog történt velem az oviban, ami szerintem nem is annyira rossz inkább érdekes, hogy ennyire külömbözünk. Én meg a legjobb barátom. Ő fiú én meg lány. Ma azt mondta, hogy menjek el vele az egyik fa mögé és megmutatja neki mije van ha én is megmutatom. Gyorsan felkaptam a zöld pónimat és vele mentem, de az óvónéni meglátott minket, és a sarokba állított. Ráadásul felhívta az apukámat aki jött és haza vitt, és azt mondta, hogy büntetésből elveszi tőlem a pónit és ne találkozhatok avval a fiúval.. Nem tudom, hogy a felnőttek gyorsan felejtenek, de az biztos, hogy apu tegnap még tudta a nevét a legjobb barátomnak! És amúgy is aput sem értem meg az óvónőt se, csak egy valamit mutatott ami.. nem is tudom, hogy mi de akkor is más! Holnap vissza kérem a pónimat, mert Jenny azt mondja, hogy az övé jobb, és be akarom bizonyítani, hogy az enyém énekelni is tud!

2001. június

Én Kicsi Naplóm!

Olyan rossz a mai napom! Anya befonta a hajamat, és azt mondta, hogy elköltözünk. Én nem akarok Brooklynból elköltözni! Itt akarok lakni, itt vannak a barátaim, de amikor ezt anyunak is megemlítettem azt mondta, hogy úgy is iskolába megyek már, és oda nem jönnek a többiek, mivel magán iskolába fogok járni! Nem akarok oda menni! Oda Daniel biztos nem jöhet, pedig apa se haragszik már rá! De a legrosszabb a mai napba, hogy búcsúzni kellett! Lisának oda adtam a zöld pónim- mert neki nincsen és én kaptam egy szép csillogós rózsaszínt- Danielnek meg le vágtam két tincset a hajamból, amiért anya nagyon megszidott, mert most –ő mondta- úgy nézek ki mint akinek nincsenek szülei, tényleg nem sikerült valami szépre, de akkor is Danielnek adtam, Ő megérdemli! Amúgy meg ő is levágott a hajából egy csomót, van egy kopasz folt a fején! Tök vicces, ide ragasztottam, hogy meg maradjon!

2001. szeptember

Egyetlen Naplóm!

Ma volt az első nap az új iskolában! Az egész iskolába jár 160 gyerek, és ahhoz képest, hogy ez New York, nagyon meredek! Az osztályba 10-en járunk, és az osztálytársaimnak is annyi pénzük van, mint nekünk! Bevittem ma a Gucci napszemüvegem, de eltört, viszont apa azt mondta, hogy ne sírjak kapok másikat, én pedig mondtam apának, hogy Párizsba vegyük, mert ezt nyáron kaptam! Egész nyáron Párizsba voltunk!
De a lényegre térve, az osztályfőnökünket Mr. Grathbwollnak hívják. Nagyon kedves bácsi, bár azt mondta, hogy nem lesz mindig ilyen! Akkor most mért ilyen??? Amúgy nem volt rossz az új suliban, rendes osztálytársaim vannak, kivéve azt a lányt akinek szőke a haja, Mary. Kötözködött velem, és azt mondta, hogy ő a legjobb mindenben. Hát én pedig megmutatom annak a Marynek, hogy az álmodozáshoz le kell feküdni aludni!

2003. április

Drága..!
Ma van a szülinapom!!!! Olyan boldog vagyok, mert anyuéktól kaptam egy szállodát, ami igazából a családé csak rólam van elnevezve: Carry’s Hotel…. Annyira, de annyira szép, hogy azt le se lehet írni, és van benne egy külön lakosztály nekem, ahol akkor fogok aludni amikor csak akarok, és apu azt is mondta, ha betöltöm a tizenötöt akkor oda költözhetek! Amúgy ma az iskolában össze verekedtem Maryvel mert azt mondta, hogy csúnya vagyok! Pedig nem igaz, az ő arcán jelentek meg a pattanások! Mr. Grathbwoll is azt mondta, hogy szép vagyok! Mondjuk a tanár úr szerint nem volt szép, hogy bele vágtam Mary szőke hajába, de ő is bele akart az enyémbe! Kaptam is miatta egy meg rovót! de nyugtat a tudat, hogy Mary is, bár anyut ez nem nyugtatja, azt mondta, hogy még egy ilyen és repül a laptopom..

2004. január

Kedves Naplóm!

Nem fogod elhinni mi volt ma!!! Anya és apa nyitottak itt egy divat céget aminek Carry’s lett a neve. Ezt is rólam nevezték el! Imádom őket! De a lényeg ami most következik, hogy az elit összes tagja meg volt hívva erre a rendezvényre, és ma volt a kollekció bemutató, anya tervezte a ruhákat. És mivel a Carry’s 9-18 éves korig ad el ruhákat, anya felkért, hogy én legyek a fő modell. Annyira imádtam, főleg, hogy anya rám bízta mit csinálok, olyan jó zene szám ment, én pedig kissé megőrülve rontottam ki, meg pózoltam a kameráknak. Nem is láttam semmit a vaku fényétől, de anya azt mondta, hogy állva tapsoltak, és hogy meg tartunk engem modellnek, ráadásul elmegyünk castingra is! Apának is tetszett, és másnap a suliban oda jött hozzám egy fiú és azt mondta aranyos vagyok! Ő is annyira aranyos! Szép barna a haja!

2005. augusztus

Kedves Naplóm!

Hivatalosan is én vagyok a Carry!s arca! Ma is voltam egy fotózáson. És az a férfi aki fotózott tők rendes volt! Kisminkeltek, meg kaptam tök menő ruhákat amit anya tervezett, és tiszta őrült dolgokat kellett tenni, de muris volt! Ugráltunk, meg hintázni is kellett, és vagy százszor átöltöztem. ja és a fotós azt is mondta, hoyg az újságjába is kell majd fotó tehát jövő héten a strandon fotózkodunk! Most már mindig kell járnom fotózásra! Imádom!!

2006.június

Naplóm!

Ma voltam egy születés napi bulin! Tök menő volt, medencéztünk a strandjukon, ami csak erre az alkalomra V.I.P.volt. Egy csomót hülyültünk a srácokkal, mondjuk kicsit fura volt, hogy én voltam az egyedüli lány a sok fiú között, de azt mondták, hogy jó fej vagyok! Hát ők is azok! És igazán jól néznek ki kigyúrt felsőtesttel! Én meg ittam egy csomó energia italt amitől annyira fölpörögtem, hogy nem lehetett lelőni! Minden csúszdát kipróbáltam, még a szabadeséseset is ami elég ijesztő volt, de készült egy csomó kép, mivel voltak fotósok, és állítólag benne leszek az újságban! Ja és ma láttam Őt! Annyira, de annyira jól nézki, hogy hihetetlen! Ő is ott volt a bulin, és strand röpin vele voltam egy csapatban! Kicsit bénáztam, de rám mosolygott! Fényes a mosolya, és uhh nem bírom leírni milyen volt, de fantasztikus! Remélem látom még!

2008.május

Utolsó napom ebben a suliban, és indul a gimi! Nem magán suliba fogok járni, kiharcoltam, hogy normális iskolába járhassak, és fel is vettek a legjobb helyre a világon. Az a srác is oda fog járni akinek még mindig nem tudom a nevét, de mindig találkozunk, és még mindig rám mosolyog. Az új sulinak azért örülök, mert már untam ezt az iskolát, persze fognak hiányozni, főleg a barátaim meg az igazi partyarcok! Viszont körülbelül egy év és betöltöm a tizenötöt, és költözök a Carry’s Hotelba! Már alig várom! egy egész lakosztály csak az enyém! Amúgy ma kaptam egy blackberryet, ami tök menő ballagási ajándék, de akkor is én vittem a legmenőbb csokrot az ofőnek búcsúzóul. Csoki csokor. Annyira örült neki, hogy ott ugrált, és Mary hiszti rohamot kapott. Hát ez van, én tudtam, hogy mit szeret az ofőnk. Szívás!! Amúgy meg Mr. Grathbwoll nagyon fog hiányozni!

2009.Szeptember.

Új suli! Hát az első véleményem róla, hogy nagyon menő! Bár egyenruha! Ez borzalmas! kicsit át szabattam anyával, így a térdig érő szoknya a combomig ér, és az ing sokkal szűkebb. Ez így totál menő! Mellesleg voltam ma a Prada fotózásán ahol megint jól éreztem magam! De a lényeg most következik! Amikor kifelé tartottam a limuzinunkhoz, amikor láttam egy helyes pasit. Oda jött hozzám, és elhívott ebédelni. Tök jól elvoltunk meg minden aztán el akart vinni egy hotelbe, de mondtam, hogy én is egy hotelben lakom, szóval menjünk hozzám. el is mentünk, de páros lábbal rugdostam ki a srácot, mert csak meg akart fektetni! Hülye kéjenc!

2010. április

Ma volt életem leges-leges-legjobb napja! A tizenhatodik születésnapom van, és elmentünk egy bárba a
barátaimmal. Ami aztán tényleg hű a javából. Írtó menő az a hely. The West. Itt fogom élni az egész életem! Arra sem emlékszem, hogy keveredtem ide, de hogy soha nem fogom megbánni az is egészen biztos! És nem tudom, lehet, hogy eddig csukott szemmel jártam, de találkoztam életem legjobb pasijával. Istenem olyan szexi, és olyan jó fej. Szóba elegyedtünk, és tök jól elbeszélgettünk, meg táncoltunk, meg ittunk, és még azt is mondta, hogy Boldog szülinapot! Ezek után csak boldog lehet! Írt egy telefonszámot, és mondta, hogy hívjam fel. Heartbreaker. Biztos nem ez az igazi neve, de az nem is fontos, de holnap tuti felhívom…

2011. június

És igen másnap tényleg felhívtam, és találkoztunk, aztán az azt követő napon, meg azután és azután is! Írtó jó pasi és az enyém! Összejöttünk. Sose történt velem ilyen jó dolog! Ő még a modellkedésnél is jobb. A legszuperebb, hogy annyit találkozunk amennyit akarunk. Anyámék elköltöztek Francia országba, én itt maradtam. Szabadság! Mindennap buli, és minden nap Heartbreaker!! Nem akarok a pasimról áradozni, mert az annyira gyerekes lenne, de biztosítom magamat, hogy írtó jó pasi! És nem akarom elveszíteni, ez az utolsó bejegyzésem! Le a gyerekes dolgokkal!
Viszont az utolsó mondta, hogy akárki fogja el olvasni, ezeket a bejegyzéseket, tudjátok meg, hogy a nevem: Bunny Whit a Gun, a pasim Heartbreaker, és modell vagyok, és ha jössz a The Westbe, találkozunk!

A legfontosabb személyek az életemben:
♥ Heartbreaker
♥Music cat

Amiket mindig magamnál hordok:
♥ iPhone-om
♥ bankkártyám
♥ cseresznyés ízű ajak balzsam
♥ rágó
♥szemceruza
♥fülhallgató

Amiket szeretek

♥ Bulizás- the West 4ever!!
♥ Marcipános, epres, kókuszos fagyi
♥ Csokoládé minden mennyiségben
♥ Rántott csirkemell, paradicsom, mozarella, pizza!
♥ Narancslé, cola, energia ital, és brandy
♥ Modelkedés, táncolás
♥ Tenger, úszás
♥ Heartbreaaker-rel lenni
♥ Tengarparton lenni
♥ Rágózás
♥ Vásárlás
♥ Divatos, ízléses, nőies ruhák – Nem vagyok ruhaszörny, csak adok a megjelenésemre
♥ Cipők és kiegészítők - Detto
♥ Flört
♥ Vörös rózsa és liliom,- ha le akarsz venni a lábamról, de már foglalt vagyok!

Amiket ki nem állhatok

- Csajkovszkij – vele ki lehet kergetni a világból
- retek, zöldbab, marhahús-pfúj
- Csöpögős szappanoperák – Az idegeimre mennek
- Rovarok, bogarak, csúszómászók – sikítani fogok ha nekem dobsz egyet
- Unalmas társalgás, jópofizás – Bealszom tőlük!
- Erőszakos, tolakodó, nagyképű fiúk – Röviden.: Műmájjer bájgúnárok kíméljenek!
- Ha valaki azt hiszi, hogy egy vagyok a sok hülye liba közül
- Ha könnyűvérűnek gondolnak – Ezt buktad öcsém, nem minden az, aminek látszik.
- A rossz csajozó szövegeket - A „kedvencem” : Hé, cica van gazdád? – felelet.: Van és utálja a patkányokat!


***Fly with Me***

Fekete hosszú derékig érő, egyenes hajam vanamit ritkán összekötök copfba, de legtöbbször hajpántot vagy csatot teszek bele. Vékony vagyok, közepes méretű, állítólag kecsesen járok, ami valószínűleg igaz, hiszen modellkedem. Körülbelül 50-55 kg vagyok, jól tartom magamat, és nem szeretnék bulimiás lenni!
Kék, kékes-zöld szemem van, ez a fénytől függ. Általában fekete szemceruzával ki szoktam húzni, hogy jobban kiemeljem. A ruhatáram elég változó, de jobban szeretem a cső gatyákat mint a szoknyákat, de néha napján szoknyában is láthatsz. Szeretem a kiegészítőket, karkötők, napszemüvegek, minden jöhet!

Ha elősször rám nézel akkor valószínűleg az első gondolatod, hogy jaj de aranyos! Igen sokan mondták már, hogy aranyosan nézek ki, és biztosan a jellemem is aranyos, hát erről az a véleményem, hogy aki megérdemli, hogy aranyos legyek vele avval aranyos vagyok. Amúgy pedig nagyon szeszélyes. Nehezen lehet kiismerni. A kedvemtől függ minden. Ha hisztis napom van akkor, magamba zárkózom, ha pedig jó napom van akkor mindenre vevő vagyok és pozitívan állok a világ felé. Kissé máshogy cselekszem mint azt a többi ember- Például ha van egy út ami aszfalt meg egy ami föld út- az aszfalt az egy kerülő út, a földúton hamarabb oda juthatok ahova akarok- akkor én az aszfalton megyek. Szokták úgy is mondani, hogy ha lehet könnyen vakaródzni akkor ne bonyolultan tegyük azt!
enne vagyok a vitákban, amíg normális keretek között zajlódik, de azt rühellem, amikor mások akarják nekem elmagyarázni, hogy ÉN mit gondolok, milyen is vagyok .Ilyenkor nagyon gorombán tudok viselkedni, és valószínű, hogy megbántok másokat. Amúgy pedig nem vagyok makacs, csak harcias. A bulizásban ezer százalékig benne vagyok, mindennap el megyek egy jót szórakozni ha kell! Tanulni, hát nem nagyon szeretek, de azért meg szoktam tenni, hogy ne bukjak meg! Nem szoktam féltékenykedni, de azért ne szakítsátok át a tűrőképességem lányok, mert akkor jajj nektek!


x I wear a mask x
Play by neve: Brookelle Bones
Vissza az elejére Go down
Gossip Girl
Admin
Gossip Girl


Posts : 9
Join date : 2011. Jun. 02.

Bunny Whit a Gun  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bunny Whit a Gun    Bunny Whit a Gun  EmptyVas. Jún. 19, 2011 12:51 am

Rendben elfogadom! :]

Jó játékot!

GG
Vissza az elejére Go down
 
Bunny Whit a Gun
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bang Bang In New York :: Karakter :: Jelentkezés :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: