Bang Bang In New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Out Of Control
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Christine Leroy as Baby Doll

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Baby Doll

Baby Doll


Posts : 2
Join date : 2011. Jun. 04.

Christine Leroy as Baby Doll Empty
TémanyitásTárgy: Christine Leroy as Baby Doll   Christine Leroy as Baby Doll EmptySzomb. Jún. 04, 2011 4:52 am

Christine Leroy as Baby Doll Hay2
*Christine Catherine Leroy*

**How I Remember Myself**
Oh, a francba! Már megint lemerült az iPod-om. Bedugom a töltőjére, és közben zenét hallgattok rajta. Ledőlök az ágyamra, és becsukom a szemem. Az életem kész katasztrófa, csoda, hogy egy perc szabadidőm is van. Dobozokat kell átnéznem, hogy megtaláljak bármit is. Most költöztünk ide, én nem is akartam, nekem tök jó volt New York-ban is, de a szüleim ragaszkodtam hozzá. Ha úgy vesszük, engem meg se kérdeztek, pedig már nem vagyok kis taknyos, akinek semmi beleszólása nincs a családi dolgokba. Már 17 éve elmúltam, igaz néha, vagyis elég gyakran gyerekes tudok lenni. Szerencsére hamar beilleszkedtem, minden király volt, már az első napomon. A suliban szereztem pár barátot, pár fiú máris körülugrált engem, de szokásom szerint röhögtem velük, utána meg lekoppintottam őket egy hülye szöveggel. Két pasi tetszik nekem, az egyiknek barátnője van... Sajnos. A másik... Azt hiszem én is tetszem neki. Sokszor beszélgetünk, egyszer-kétszer megcsókolt, de nem tudom... Részemről semmi komoly. Talán egy kis idő múlva beleszeretek, de most... nekem ez csak egy kisebb játék. De amint mondtam, csak egyelőre. Egyszer elcsíptek minket egy buliban, ahogy az ölében ülök, karjaim nyakaköré fonódva vannak, és csókolózunk. Hamar elterjedt a pletyka, hogy járunk.Próbáltam ellenkezni, végül belenyugodtam. Higgyenek amit akarnak, engem nem érdekel!
Hogy milyen volt az életem New York-ban? Maga a paradicsom. Mindenem megvolt, én voltam a gimnázium legnépszerűbb csaja, a fiúk körülöttem legyeskedtek, mindenki féltékeny volt rám. Nem csoda. Gazdag vagyok, nem tagadom, de emellett nem vagyok hülye. Igenis okos vagyok, majdnem kitűnő. New York maga volt a paradicsom, egy ilyen lánynak, mint én. És most... Új ágy, új szoba, új ház... ezekkel együtt új élet.
Miközben az életemet gondolom végig kicsordul egy könnycsepp, amit rögtön le is törlök. Nem az emlékek miatt, hanem a szám miatt. Kikapcsolom az iPod-om, a fülhalgatót kiveszem a fülemből. Ez a szám, amin elsírtam magam, szólt, mikor a volt pasim megkérte a kezem... Pont az elköltözésünk elött egy nappal, így sajnos nem-et kellett neki mondanom. Még azon az estén szakítottam vele, mert nem szeretem a távkapcsolatokat, nem voltam benne biztos, hogy még működne a dolog kettőnk között. De hát, ilyen az élet... a gyerekeknek semmi beleszólásuk. És az ember addig gyerek, amíg be nem tölti a 24. életévét.


***Fly with Me***

Szőke, hosszú hajam van, amit mindig kiengedve hordok. Hullámos, oldalválasztékkal, frufruval. Szemem színe kékeszöld, amit sokszor kiemel, egy laza sminkkel. Ha buliba megyek, akkor egy kicsit durvább, erősebb sminket teszek fel. Magasságom, és alkatom átlagos. Könnyen találok magamra ruhát, amik általában, vagyis mindig, márkásak. Jó cuccaim vannak.... Mindig van rajtam valami kiegészítő, pár karkötő, gyűrű, nyaklánc. Ami épp megy a ruhámhoz.

Hogy belsőre milyen vagyok? Kicsit gyerekes. Néha kicsit nagyon is. Szeretek viccelődni másokkal, de ha kell nagyon komoly is tudok lenni. Próbálom kiélni, hogy még gyerek vagyok. Egyébként olyan vagyok, mint minden velem egykorú tini. Vagyis nem foglalkozok olyan sokat a tanulással - mégis minden órára fel vagyok készülve -, és sokat bulizok. Bevallom néha túl sokat iszok, és akkor bumm. De tényleg egy normális tini vagyok. Mindig kiállok az igazamért/magamért, de ha látom, hogy nem fogok győzni, akkor inkább leszarom az egészet és továbblépek. Mivel nem akarom, hogy újabb pletykák terjengjenek rólam, ezért szeretnék egy kicsit ismeretlen maradni, szóval, ennyit rólam.


x I wear a mask x
Hayden Panettiere
Vissza az elejére Go down
Gossip Girl
Admin
Gossip Girl


Posts : 9
Join date : 2011. Jun. 02.

Christine Leroy as Baby Doll Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christine Leroy as Baby Doll   Christine Leroy as Baby Doll EmptySzomb. Jún. 04, 2011 9:16 am

Rendben, előtörténetedet elfogadom,
Ezentúl az általad megnevezett néven tudsz bejelentkezni!

Jó Játékot!

GG


A hozzászólást Gossip Girl összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 04, 2011 9:18 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Baby Doll

Baby Doll


Posts : 2
Join date : 2011. Jun. 04.

Christine Leroy as Baby Doll Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christine Leroy as Baby Doll   Christine Leroy as Baby Doll EmptySzomb. Jún. 04, 2011 9:17 am

köszönöm. Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Christine Leroy as Baby Doll Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christine Leroy as Baby Doll   Christine Leroy as Baby Doll Empty

Vissza az elejére Go down
 
Christine Leroy as Baby Doll
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» hi baby... it's heartbreaker

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Bang Bang In New York :: Karakter :: Jelentkezés :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: